مقالات

 • قیمت پارتیشن اداری به چه عواملی وابسته است؟
  قیمت پارتیشن اداری به چه عواملی وابسته است؟

  قیمت پارتیشن اداری چوبی و شیشه ای متاثر از عوامل زیادی است و به همین دلیل با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. این تجهیزات که به عنوان جدا کننده در واحدهای اداری و کاری مورد استفاده قرار می گیرد

  1400/09/04
 • مزایای و معایب سنگ مارمونایت
  مزایای و معایب سنگ مارمونایت

  سنگ مارمونایت یا همان سنگ مصنوعی ترکیبی از کورین و کوارتز است. سنگ مارمونایت در برابر آسیب مقاوم بوده و به راحتی نمی شکند. از دیگر مواردی که سنگ مارمونایت مورد استقبال فراوان قرار گرفته وجود طرح های زیبا و شباهت زیاد با سنگ های طبیعی نظیر ماسه سنگ ها، سنگ گرانیت و مرمر است.

  1400/08/08
 • انواع چوب مناسب برای استفاده درب لابی
  انواع چوب مناسب برای استفاده درب لابی

  استفاده از درب لابی ظرف سال های اخیر بسیار بالا رفته است. این درب ها به خاطر ظاهر زیبا و جلوه ی ویژه ای که به ساختمان می بخشند مورد توجه قرار گرفته اند. در این میان، درب های فلزی، چوبی و یا ترکیبی از این دو، همراه با استفاده از شیشه و یراق آلات، به جزئی خاص و ویژه از ساختمان های معظم تبدیل شده و کم کم، هر خانه ی جدیدی به سراغ استفاده از این درب ها رفته است.

  1400/07/29
 • کابینت نئوکلاسیک یا کلاسیک
  کابینت نئوکلاسیک یا کلاسیک

  مدل نئوکلاسیک در واقع نسل جدید کابینت های آشپزخانه کلاسیک است که طراحی ساده تری نسبت به کابینت های کلاسیک دارد. از ویژگی های این کابینت مدرن بهره می برد؛ اما چهارچوب اصلی و اساس سبک کابینت یعنی همان کلاسیک است، با کمی تغییرات و حرکت به سمت مدرنیته. این نوع مدل تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک است و یکی از پرفروش ترین و پر تقاضاترین سبک ها در صنعت ساختمان و طراحی دکوراسیون است.

  1400/07/22
 • درب ضد سرقت
  درب ضد سرقت

  درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است، نسبت به درب های معمولی مقاومتر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا و جنس، با درب های معمولی متفاوت است. قفل ها در این درب ها بسیار تقویت شده اند و تقریبا در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن هستند.

  1400/07/22
 • انواع تخته های چوبی را بشناسیم
  انواع تخته های چوبی را بشناسیم

  تخته های چوبی یکی از پرمصرف ترین متریال مورد استفاده در مصرف صنایع چوب است.

  1400/06/29
 • کاربرد چوب در معماری
  کاربرد چوب در معماری

  یکی از راه هایی که می توان فضاهای مطبوع و آرام بخشی را در خانه ایجاد کرد، استفاده از مصالح و موارد طبیعی چوب در ساخت خانه است.

  1400/06/20
 • بهترین شرکت طراحی دکوراسیون اداری
  بهترین شرکت طراحی دکوراسیون اداری

  اگر در یافتن بهترین شرکت طراحی دکوراسیون اداری دچار مشکل هستند، نمی دانید چه ویژگی هایی را در مورد آنها باید بدانید و نمی دانید چه مواردی را در صحبت و مذاکره با آنها باید مد نظر قرار بدهید، در این مقاله ما به شما کمک می کنیم که در این انتخاب دچار اشتباه نشوید.

  1400/04/09
 • بهترین شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی در دنیا
  بهترین شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی در دنیا

  در تعریف بسیار ساده،طراحی داخلی، یعنی چینش فضا با در نظر گرفتن نیازهای جسمی و روانی ما. در واقع، طراحی داخلی فضا را به گونه ای شکل می دهد که ضمن تامین نیازهای فیزیکی،دسترسی آسان، و راحتی آمد و شد، احساسات ما هم مد نظر قرار گرفته شده باشد.

  1400/04/06
 • دیوارکوب ام دی اف (MDF)
  دیوارکوب ام دی اف (MDF)

  دیوارکوب های ام دی اف (MDF) به علت تنوع ، زیبایی و کیفیت بالای آن منحصر به فرد بوده و طول عمر بالایی نیز دارند ، به همین جهت باعث حذف بسیاری از هزینه های اضافی مانند رنگ آمیزی سالیانه ساختمان شده است .

  1396/11/26
 • طراحی کابینت آشپزخانه و کاربردهای آن
  طراحی کابینت آشپزخانه و کاربردهای آن

  طراحی کابینت آشپزخانه برای ما ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد. طرح داخلی آشپزخانه ها و کابینت های مدرن آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند و طراحی کابینت باید به گونه ای باشد که بیشترین کاربرد و بهترین استفاده را دارا باشد.

  1396/11/19
 • کابینت مدرن و ویژگی های آن
  کابینت مدرن و ویژگی های آن

  در این مقاله به معرفی کابینت مدرن و ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

  1396/09/21
 • پارتیشن و کاربردهای آن
  پارتیشن و کاربردهای آن

  در این مقاله به معرفی پارتیشن و کاربردهای آن خواهیم پرداخت.

  1396/09/21
 • پارتیشن اداری و معرفی انواع آن
  پارتیشن اداری و معرفی انواع آن

  در این مقاله به پارتیشن اداری و معرفی انواع آن می پردازیم.

  1396/09/21
 • پنج قانون برای مدیریت موفق پروژه های بزرگ و پیچیده
  پنج قانون برای مدیریت موفق پروژه های بزرگ و پیچیده

  نقش نوآوری در بهبود عملکرد

  1396/09/07
 • نکاتی برای انتخاب بهتر فضای اداری و معرفی انواع آن
  نکاتی برای انتخاب بهتر فضای اداری و معرفی انواع آن

  انواع پارتیشن اداری باید با فعالیت هایی که در آن انجام می شود هم خوانی داشته باشد. فرآیندهای کاری مختلف نیازمند به فضاهای کاری مختلف است. کارهای نیازمند به تمرکز بالا باید در فضاهای آرام انجام شود و مشاغل نیازمند تعامل در فضای بازتر و پر سر و صدا تر هم به خوبی انجام می شوند .

  1396/06/13
 • تاثیر طراحی محیط کار بر عملکرد بازاریابی
  تاثیر طراحی محیط کار بر عملکرد بازاریابی

  همانطور که نسبت به انجام تعهدات برند خود حساسیت دارید ،باید مراقب ظاهر فروشگاه و طراحی محیط کار خود نیز باشید. تحقیقات انجام شده یک ارتباط واضح میان فرهنگ محیط و طراحی دکوراسیون اداری و اثراتی که این موارد بر روی شهرت و نام تجاری موفق را دارند، نشان می دهد . مدیریت برند امروزه به فراتر از لوگو یک شرکت و دستورالعمل های هویتی یک سازمان، گسترش یافته است. هر نقطه تماس بین خریدار و فروشنده،

  1396/06/07