بهترین شرکت طراحی دکوراسیون اداری

اگر در یافتن بهترین شرکت طراحی دکوراسیون اداری دچار مشکل هستند، نمی دانید چه ویژگی هایی را در مورد آنها باید بدانید و نمی دانید چه مواردی را در صحبت و مذاکره با آنها باید مد نظر قرار بدهید، در این مقاله ما به شما کمک می کنیم که در این انتخاب دچار اشتباه نشوید. از نکات مربوط به بررسی سوابق این دست شرکت ها تا برخی از تذکرات در موقع مذاکره.

طراحی دکوراسیون اداری چیست؟

به طور ساده، شرکت طراحی دکوراسیون اداری با فضای کاری شما سروکار دارد و توجه داشته باشید که مثل طراحی داخلی که صاحبخانه یک وجه کار بود، در اینجا هم طراح دکوراسیون اداری باید با مدیر منابع انسانی یا مدیر عملیات شرکت شما در طراحی همکاری داشته باشد.

احتمالا در جستجوی انتخاب طراح دکوراسیون اداری به این صفحه وارد شده اید و مجموعه سوالاتی ذهنتان را مشغول کرده است.در ادامه به صورت گام گام به شما کمک می کنیم که پاسخی برای سوالات خود بیابید.

فراموش نکنید، اداره شما یک مرکز بسیار مهم و منعکس کننده فرهنگ سازمانی شما و نقطه ثقل ارتباط کارمندان و کارکنان شماست.پس، طراحی باید موارد مختلفی را شامل شود؛ رعایت فضای آمد و شد، توجه به طراحی زیبا در عین حال حفظ عناصر اداری کار، چشم نواز بودن فضای طراحی برای جلب نظر مراجعین و موارد مهم و مرتبط دیگر.

نکته مهم و اساسی که باید به آن توجه داشته باشید این است که طراحی دکوراسیون اداری، لزوما به معنای هزینه بالاتر برای شما نیست.گاهی با هزینه ای معقول و متناسب می توانید فضای محیط کاری خود را به یک فضای ویژه و جلب کننده تبدیل کنید.

شرکت-طراحی-دکوراسیون-سروستان

چالش های طراحی دکوراسیون اداری

برخلاف طراحی داخلی، طراح دکوراسیون معمولا با مجموعه ای از چالش ها در طراحی روبه روست، از جمله فضای باز بالا، و یا دستگاه های تهویه در محل و البته در نظر داشته باشید که در طراحی دکوراسیون اداری، فرد طراح در طراحی خود، باید آمد و شد تعداد بیشتری از افراد را نیز لحاظ کند. در واقع طراحی دکوراسیون اداری از نظر جنبه هایی مختلف، با طراحی داخلی خانه ها متفاوت است.

کار شرکت طراحی دکوراسیون اداری چیست؟

به طور ساده، یک شرکت طراح دکوراسیون اداری به شما در ایجاد یک طرح اولیه(ذهنی) و نهایی از فضای طراحی شده اداره شما، انتخاب مبلمان و اثاثه یاری می رساند و البته، در موارد پیشرفته تر،طراحی دکوراسیون اداری، یک گام عقب تر از تمام این ها، یعنی طراحی طبقات، اتاق ها و همان چیزی که در انگلیسی Floor plan خوانده می شود را نیز شامل می شود. طراح به شما در سبک دکور فضا، رنگ بندی، فضاسازی، مواد مورد استفاده، نام حک شده برند، عناصر سفارشی، نورپردازی دفتر و از همه مهم تر قطعات مبلمان کمک می کند.

طراحان اداری، نمای کلی ساختمان، چگونگی مدیریت فضا، زیباسازی کلی فضایی که به دنبال خلق آن هستند و چگونگی استفاده از نور طبیعی برای بردن بیشترین بهره از فضا را به شما عرضه می کنند.یک طراح حرفه ای از دانش و تخصص والبته نبوغ لازم برای انتخاب فضای متناسب با نوع فضای کاری شما برخوردار است.

اما کار یک طراح دکوراسیون اداری صرفا کمک در انتخاب رنگ، مواد و مبلمان نیست. طراح اداری با بهره مندی از تکنولوژی هاو ابزارآلات لازم برای سنجش و اندازه گیری صحیح فضا، بودجه شما را مدیریت کرده و خرید وسائل، تحویل و نصب نهایی را به اجرا می گذارد.

شرکت-طراحی-دکوراسیون-سروستان

چه مواردی را در انتخاب شرکت طراح داخلی باید مد نظر قرار بدهیم؟

انتخاب یک شرکت طراح اداری مناسب از بین تعداد پرشمار شرکت های فعال در این عرصه می تواند کار سختی باشد.اما سوالات زیر و دنبال کردن آنها می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

 1. در اولین گام و در صحبت با یک شرکت طراح داخلی باید بودجه خود را اعلام کنید و شرکت طراح داخلی مورد مذاکره هم به طور دقیق هزینه های تقریبی محتمل را برای شما تشریح کند.شرکتی که نتواند هزینه شما را مشخص کند، احتمالا تجربه ای بالا در حوزه ی کاری ندارد.علاوه بر این، می توانید با اعلام هزینه از سوی شرکت، تصمیم خود را عملی کنید یا اینکه از آن منصرف شوید.
 2. در موقع مذاکره در مورد جزئیات طرح، در مورد مبلمان اداری، ساخت میز اداری، ساخت پارتیشن اداری، ساخت میز کانتر، ساخت کمد بایگانی، صندلی و دیگر خدمات به طور دقیق صحبت کنید.
 3. اینکه طراحی به صورت تکنولوژیک هم انجام می شود و اطلاعات مربوطه به سرعت در اختیار شما نهاده می شود یا نه؟.
 4. مدت زمانی که طول می کشد تا پروژه شما به انجام برسد را در ابتدای کار تعیین کنید. شاید در مواردی تعیین بازه زمانی دقیق ممکن نباشد، اما می توان زمانی تقریبی را برای آن تعیین کرد.
 5. اگر شرکت مربوطه در وهله اول در طراحی داخلی فعال بوده است حتما در مورد تجربه آنها در اجرای طراحی دکوراسیون اداری هم سوال کنید.
 6. ببینید امکان تماس با مشتریان پیشین شرکت طرف قرارداد وجود دارد یا نه. تماس با این شرکت ها می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند.
 7. در این ارتباط که شرکت مورد بحث به صورت منفرد کار می کند، یا شرکت های مقاطعه کار و پشتیبانی دیگری هم با آنها همکاری می کنند نیز حتما سوال کنید.
 8. شرکت در مقطع زمانی مذاکره، چه تعداد پروژه را در دست دارد و اینکه آیا کار شما اولویت آن هاست.
 9. آیا قرارداد منعقده شما از نظر حقوقی هم شرکت را مقید می سازد یا نه.

شرکت های طراحی دکوراسیون اداری داخلی و خارجی

 1. شرکت perkins+will:

این شرکت معماری که از سال 1935 کار خود را شروع کرده، در ظرف چنددهه فعالیت خود، همیشه در بالاترین رتبه های شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی قرار داشته است.

شرکت-طراحی-دکوراسیون-سروستان

 1. دکوریلا:

این شرکت طراحی یکی از معروف ترین شرکت های فعال در این حوزه است. این شرکت به صورت آن لاین و حضوری با مشتریان ارتباط برقرار می کند و بعد از تماس حضوری یا آن لاین و گرفتن اطلاعات، طرح های مختلف طراحانش را به صورت طرح اولیه ارسال می کند و در صورت موافقت مشتری، کار را شروع می کند.

 
 1. کاتی کورتیس

این شرکت مستقر در نیویورک در زمینه طراحی های کلاسیک مشهور است. بنا بر ایده این شرکت، طراحی موفق با در نظر گرفتن ویژگی های هر پروژه به دست می آید.

شرکت-طراحی-دکوراسیون-سروستان

 1. شرکت معماری چوب سروستان

شرکت طراحی و معماری چوب سروستان کار خود را در ایران و از سال 1377 به صورت حرفه ای و تخصصی آغاز کرده و با انجام بیش از 370 پروژه دولتی و صدها پروژه خصوصی در سراسر ایران کارنامه ای قدرتمند در مقایسه با دیگر رقبای خود در صنعت طراحی و ساخت دکوراسیون های چوبی و ام دی اف دارد.

شرکت سروستان تمامی متریال و مصالح مورد استفاده خود را در کارخانه چوب خود واقع در جاجرود طراحی و ساخته و مورد استفاده قرار میدهد. این بدان معناست که تمامی طرح های سازه ها و متریال آنها به صورت اختصاصی طراحی و ساخته میشود و طرح های اجرا شده در یک پروژه در هیچ یک از پروژه های دیگر استفاده نخواهد شد.

تماس با سروستان

فرم ارسال انتقادات و پیشنهادات
 •